OKEY HAKKıNDA GERçEKLER AçığA

okey Hakkında Gerçekler Açığa

okey Hakkında Gerçekler Açığa

Blog Article

106 adet taş kâin oyunda taşlarınızı ''ıstaka'' üzerine diziyorsunuz. Keşik size vardığında rakip oyuncunun attığı taşı almayarak ortadan taş çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi sinein elinizdeki fazlalık taşı yere atmalısınız.

Cenah taraftan ileri taşları da meseleinize yaraması halinde alarak, elinizdeki mesleke yaramayan taşları kat oyuncuya atmanız gerekmektedir. Vesair kullanıcıların attığı taşlara bakarak, elinizdeki perleri tamamlamak üzere oyunu sürdürebilir yahut gelmeyeceğinden sakıncasız evetğunuz taşları elinizden çıkarabilirsiniz.

Bu odalar oyuncuları belirli seviyelere ayırmaktadır. Bunun canipı saf ne kadar mevhum paranın evetğuna bakarak de kategoriler bulunmaktadır. Bu tarz şeylerin seçimi ile müteallik oyuncular oyunlara sertlabilirler.

Ve taşlarınızı sıralayarak per tesis etmek karınin tüm dikkatinizi toparlayın. Söyleşi ederek okey oynamanın tadını çıkafa. Dönem içerisinde sohbetlerde kurduğunuz dostluklar olacaktır; kendi kapalı gurubunuzu çağ zarfında oluşturabilirsiniz.

Google Play'de 10 milyonun üzerinde Android telefon kullanıcısının bayıla bayıla oynadığı internetiz okey şimdi Windows bilgisayarlarda!

Okey 101 oyunu, 4 aktör ile çabucak şu denli turda oynanır. Oyunun amacı oyunun nihayetinde olası evetğunca azca nokta toplamaktır. Bütün turlar tamamlandıktan sonrasında en az puana sahip olan oyuncu kazanan olarak duyuru edilir.

Birinci sınıf üyelerin ve olta dair çok tecrübeli oyuncuların önem aldığı kent de kazançlı oyunculara karşı heyecanlı oyunlar oynamam imkanına sahipsiniz.

Elinizdeki bütün taşları renklere yahut sıralı olarak dizerek, elinizdeki son taşla bitmenin heyecanını eğleşmek derunin sizleri beklemekte olan çok adetda siteyle huzurlaşabilirsiniz.

beğenmeyen oynamasın o dönem ne demişler gülü seven dikenine katlanır yani okey oyununu seviyosnız reklamlarıda bekliceksiniz

En azca üçlü olarak dizeceğiniz taşlarınızın kâffesinı bitirdikten sonra elinizde artan son taşla bitebilirsiniz. Ancak okey salonları uyanıklık ederek oynamalı ve rakiplerinizden ileri olan taşları izleme etmelisiniz.

İnternette vaktinizi geçirirken 101 plus oyna kabilinden keşfet bir istekte mi bulundunuz? Özellikle sıkıldığınız vakitleri gitmek istiyorsanız bu aramayı yapmış olabilirsiniz.

Oyunu oynarken dostça ederseniz hem sahne elan zevkli hale gelecektir; hem de dönemin elbette geçtiğini anlamayacaksanız. Özellikle sohbetli oyunlar duraklarda otobüs, katar beklerken veya uzun süren yolculuklarda avantajlıdır; oyuncular darcı güzeşte zamanlarını kendilerini berhudar edecek bir aktiviteye vermiş olurlar.

Conquian oyununun varlığını biliyoruz. Rummy’nin en popüler formlarından biri olan Gin Rummy ile birbunca benzerliği paylaşıyor.

Her siteye üye olan veya farazi parası elverişli sıfır kişilerin bu odalar içinde kendilerini geliştirmeleri ve hayalî paralarını pozitifrmaları salık edilmektedir. Bu şekilde siteyi tam olarak tanımak ve oyuna adapte tutulmak basit olacaktır.

izmir okey

Report this page